Rekolekcje Adwentowe rok po MiSJACH parafialnych

Przychodzi nam przezywać rekolekcje w trudnym czasie. Mimo to zachowując ostrożność i zalecenia epidemiologiczne skorzystajmy. Jeśli będą możliwości techniczne będzie transmisja przez fb. ( ale ostatnio na wypominkach łącze sie rwało)

Spowiedź każdego dnia poł godziny przed msza . Jeśli będzie potrzeba to także po Mszy. Księża z innych parafii będą spowiadać w piątek.

Piątek 4 grudnia 2020 Msze św. o godz. 12.00 i 19.00

W piątek po Mszy św. wieczornej Eucharystyczna procesja pokutna z Najświętszym Sakramentem dokoła kościoła z elementami egzorcyzmu przy czterech stacjach  – poprosimy abyście przynieśli ze sobą świece, które na koniec zapalone zostaną od paschału.

 Sobota 5 grudnia 2020 Msze św. o godz. 12.00 i 19.00

W sobotę po Mszy św. wieczornej różaniec pokutny połączony z procesją na cmentarz parafialny – również przynosimy ze sobą świece

 Niedziela 6 grudnia 2020 Msze o godz. 9.00 i 12.00 św Mikołaja

W niedzielę w czasie każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postarajcie się przynieść ze sobą krzyże do kościoła (najlepiej te poświecone podczas Misji św.) Jest to także dzień odpustu św. Mikołaja.