Ogłoszenia na 6.12.2020

Dziękujemy ks. Jackowi Światkowi z przeprowadzenie rekolekcji. Niech pan Bóg Błogosławi w jego powołaniu i trudnych zadaniach jakie podejmuje.

We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze o 7.00 i 17.00. Zachęcam do szczególnej modlitwy w  południe o godz. 12.00 Godzina łaski.

We wtorek też chcę odwiedzić chorych, potrzebujących spowiedzi i Komunii św. w domu.

Tydzień temu zmarł ks.  Jerzy Kalicki , który w latach 1988-2002 był proboszczem w naszej parafii. W środę pożegnaliśmy go w rodzinnej parafii w Witorozu. Dziękuje za obecność na pogrzebie wielu przedstawicieli naszej parafii i za słowa pożegnania skierowane od parafian oraz za zamówione Msze św.

Za tydzień 30 dz. śmierci ks.  Bronisława Charytona, którego ciało zgodnie z jego wolą, pochowaliśmy na naszym cmentarzu parafialnym. Zachecam , tych , którzy pamiętają ks. Bronisława aby przekazali dzieciom i wnukom kto to był. Aby następne pokolenie wiedziały kim był jedyny ksiądz pochowany na naszym cmentarzu.

Za tydzień Po Mszy o godz. 11.00 Zebranie Rady Parafialnej. M.in. w sprawie przygotowanie nagrobka śp. Ks. Charytona oraz planowanej wizyty duszpasterskiej. Jeśli ktoś w tych sprawach ma jakieś pomysły. Bardzo proszę w tym tygodniu przekazać je mnie lub komuś z Radnych.

Rozprowadzamy świece Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom. Są także opłatki.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas.