15.11.2020

Bardzo dziękuje za Wszelkie wsparcie  i dobro jakiego doświadczyłem  od Was w czasie pobytu w szpitalu. Szczególnie dziękuje za modlitwy. Msze św.  modlitwy różańcowe. Osobiste westchnienia do Pana Boga. Naprawdę czułem i czuje owoce waszej modlitwy. Bardzo za to dziękuje, i codziennie polecam wszystkie trudne doświadczenia leki których Wy doświadczacie.

Ogłoszeń nie było dwa tygodnie. To dla mnie dziwne doświadczenie. Tym bardziej dziękuje ze świątynia była zadbana, otwarta na Księży którzy mnie zastępują.

Za sprzątanie świątyni dziękuje z opóźnieniem ale z serca (z imienia dziękuje w kościele

Dziękuje za  oporządzenie klombów przy kościele wszystkim, którzy włączyli się  w te prace. Takie sytuacje szczególnie pokazują dobro  które jest w sercach.

Dziękuje za uporządkowanie placu wokół kościoła. Osobom , które podjęły kolejkę pracy. Lisiecka Zofia i Stanisław, Lewczuk Maria i Dariusz Szwaj Marek i Jolanta Szwaj Barbara i Stanisław i Błażej Waldemar Sak, dziękuje też Radnym za parce na cmentarzu.

W poniedziałek Pogrzeb ks. Bronisława Charytona. Zgodnie z jego wolą zostanie pochowany w Radczu.  O godz. 11.00 Będzie różaniec a o 12.00 Msza sw. pogrzebowa pod przewodnictwem ks. Biskupa Kazimierza Gurdy.  Dziękujemy Panu Bogu za życie tego pełnego Wiary kapłana, który dla parafian Radczańskich był znakiem wytrwałości , modlitwy, Wiele wspomnień i świadectw o roli jaką miał dla wiernych w parafiach, których pracował obrazuje ze miał w sercu Pana Boga.

Bogu Niech będą dzięki za Jego Życie.

Na liturgii pogrzebowej bardzo proszę o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych. Bardzo proszę ze względu na BARDZO mały rozmiar naszego kościoła i ograniczenia sanitarne aby kwiaty ustawiać na zewnątrz. W środku zostawić miejsce dla sprawujących Msze świętą i przybyłych wiernych z innych parafii.