Ogłoszenia na 18.10.2020

W naszej parafii funkcjonuje Wspólnota Nieustającego Różańca która 13 dnia  miesiąca ogarnia modlitwa cała dobę . Taki dyżur – czuwanie na modlitwie.   Potrzebujemy  czuwających  w godzinach 11.30 -12.—0raz 13.00 13.30

W środę od 15.00 będziemy zbierali płody rolne dla seminarium duchownego.

W środę spotkanie KPKRP ???

Kartki wspominkowe sa rozłożone na ołtarzach proszę o czytelne wypełnienie, kto chce włączyć się w ten rodzaj modlitwy za zmarłych.

Ci z Was, którzy decydują się rozpocząć przygotowania do Bierzmowania w naszej parafii proszę do piątku zastanowić się i napisać w formie pisemnej płynące z serca własne uzasadnienie. Dlaczego chce przystąpić do Tego Sakramentu. W piątek będę zamykał listę rozpoczynających przygotowanie. Dziękuje tym , którzy już dostarczyli brudnopis (wersje testową) Będziemy ją udoskonalali aby pozostała w dokumentacji parafii. Młodzież zapraszam w piątek do modlitwy różańcowej.

Przypominam o zachowaniu zasad ostrożności obowiązujących w całym kraju. Proszę wykorzystywać przestrzeń całej świątyni. W związku z nowymi przepisami . Wracam do praktyki odprawiania Mszy św. w sobotę wieczorem jako Mszy z Niedzieli. Zapraszam jeśli ktoś czuje się zagrożony . Jeśli ktoś jest zdrowy to lepiej przyjść w sobotę niż nie przyjść wcale.

Ks. Biskup w zaistniałej sytuacji na nowo udziela dyspensy od fizycznego uczestnictwa we Mszy sw. i przypomina ze korzystający z dyspensy maja obowiązek uczestniczyć w we Mszy sw  przez transmisje  medialną.

Coroczne liczenie wiernych odwołane dziś.