19.04.2020

Ogłoszenia na 19.04.2020

Dziękuje zapomóc jaka sobie wzajemnie okazujecie. Dziekuje tym , którzy robia sąsiadom zakupy zawożą do lekarza  czy w jakikolwiek sposób pomagają innym w tym czasie.

Papież powołał w naszej diecezji nowego ks. Biskupa Pomocniczego został nim dotycz czasowy proboszcz Parafii Katedralnej ks. Grzegorz Suchodolski pochodzący z Łukowa. Modlimy się aby Bóg obdarzał go łaskami do wykonania posługi biskupiej.

Zarządzenie biskupa o I Komunii i bierzmowaniu planowanych w maju. Tekst w Internecie i w gablocie.

Według zaleceń wchodzących w życie od jutra w naszym kościele podczas sprawowanych czynności  może znajdować się 14 osób. Na podstawie obliczeń powierzchni i zaleceń państwowych. Przypominam ze Msza św. w sobotę wieczorem tez odprawiana jest z formularza niedzielnego.

Odebraliśmy z pracowni złotniczej elementy naszego ołtarza i przywieźliśmy je do Radcza. Są złożone w tymczasowej pracowni zorganizowanej w budynku szkolnym. Dziękuje Stowarzyszeniu Bądźmy Razem za udostępnienie sali, w której pani konserwator ma kontynuować prace. Dziękuje także tym ,którzy pomogli w wyładunku ołtarza. Proszę dzierżawców o wpłatę czynszu dzierżawnego z okres od września 2019 r. Do ostatecznego terminu zostało tylko ponad tydzień.

Wpłat jeśli to ułatwi w obecnym czasie można dokonać tez na konto parafialne.

Nr. konta Parafii sw. Mikołaja W Radczu, BS w Radzyniu Podlaskim

ko/ w Milanowie: 69 8046 1067 2004 0661 8878 0001

Dziękuje za wpłaty na konto zamiast na tacę 100 zł Jeśli ktoś wyraża zgodę aby jego nazwisko wyczytać proszę mnie o tym poinformować w dopisku przy przekazie „Zgoda”

Dziś o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia . Módlmy sie o Miłosierdzie Dla całego świata.