Do radczańskich parafian.

Kiedy przezywaliśmy w zeszłym roku Misje wielu z Was czuło ze przygotowujemy sie do czegoś … mówiliście, myśląc naprzód, ze nie wiadomo czy dożyjemy następnych Misji …Przyznawaliśmy sie do grzechów, spowiadali, pościli. Wybraliśmy Pana Jezusa jako naszego Pana, Misjonarz odmówił nad nami Egzorcyzm, oddaliśmy się pod opiekę Matki Bożej.
Dzisiaj dziękuje Bogu za ten dar.Bardzo Was proszę o modlitwę w tym czasie kiedy nie będziecie mogli uczestniczyć w Eucharystii (w naszej świątyni), kiedy nie będziecie mogli przystępować do Komunii Świętej. (Nastał przecież swoisty głód Eucharystii).
Proszę abyście przypomnieli sobie czas Misji. Szczerze z ufnością i odwaga się modlili.
Dziś o 12.00 połączcie się z Papieżem z Fatimą z całym Kościołem i ze mną duchowo odmawiając Anioł Pański modlitwę Ojcze nasz i 3 razy Zdrowaś Maryjo w intencji ustania epidemii, za chorych, za służby medyczne oraz za zmarłych.
Po tej modlitwie pobłogosławię was w Waszych domach Najświętszym Sakramentem.
Kościół jest otwarty i można przyjść na prywatną Adorację.
Można też korzystać z sakramentu Pokuty.

ks. Jarosław

„Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.

Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!”