21.03.2020

Przypominam, ze dziś (tj sobota 21.03.2020 r). o 17.00 Msza św z NIEDZIELI ( kto przychodzi dziś nie przychodzi jutro!) Jutro 9.00 i 11.00 dodatkowa o godz. 12.00. Tydzień temu nie było trzeba nikogo odsyłać do domu. Proszę o pozostanie w domach, zwłaszcza tych , którzy przebywali w miejscach zagrożonych zarażeniem. Łączcie sie ze mną w modlitwie codziennie o 15.00 na Koronkę oraz o 20.30 odmawiając różaniec. Powierzajmy Panu Jezusowi ludzi i świat.

Oglądając Mszę przez TV i czy radio zadbajcie aby był „sakralny” klimat . Stół z krzyżem i świecami Przyklękanie i odpowiedzi jak w kościele. Odłóżcie telefony daaleko, mama niech zdejmie garnki z palników itp. Prawdopodobnie nie będzie poważniejszej katechezy w życiu dla Waszych dzieci i świadectwa czym jest dla Was Msza święta.

+ Błogosławię i pozdrawiam … zdalnie ks. Jarosław