28.10.2018

Dziś dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Szczególna uwagę zwraca na tragiczna sytuacje chrześcijan w Pakistanie. Do Puszek przed kościołem można złożyć ofiary na ten cel.
Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z zaproszonym gościem.
W tym tygodniu Uroczystość Wszystkich świętych i Wspomnienie wiernych zmarłych.
Porządek nabożeństw
1  Listopada
9.00 Msza św. w kościele .
10.30 Na cmentarzu procesja z czterema stacjami.
11.00 Msza św. w kaplicy cmentarnej Po Mszy poświęcenie nowych pomników.
2  Listopada
9.00 Msza św. w kościele
11.00 Msza św. w kaplicy cmentarnej. Po Mszy różaniec z wypominkami.
Prze oktawę uroczystości Wszystkich świętych w celu uzyskania odpustu zupełnego dla zmarłych będziemy chodzić z procesja różańcowa na cmentarz po mszy św. wieczorowej. Bardzo proszę o zabieranie ze sobą lampionów. Proszę tez dorosłych mężczyzn aby żeby zabezpieczali przejście. Odpust możemy ofiarować każdego dnia za jedna osobę zmarłą. Przypominam, ze trzeba byś w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się w intencji wyznaczonej przez Ojca świętego.
W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek to Dzień Zaduszny. Do spowiedzi proszę przystępować codziennie przed msza wieczorową.
Do chorych z sakramentami udam się w piątek o godz. 14.00.
W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do Bierzmowania o godz. 16.00.
Za tydzień Niedziela z Katolickim Radiem Podlasia. Będziemy gościć Księdza pracującego w KRP . Ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na KRP