2.04.2018

Ogłoszenia na poniedziałek wielkanocny 2.04.2018
Światynie sprzątały : Elżbieta Dmitruczuk i Krystyna Parulska Agnieszka Wetoszka i Elżbieta Nikoniuk – Dziekujemy
W przyszłym tygodniu – prosimy: Magdalena Sawicka i Anna Pasicz
Dziękuję za Adoracje wszystkim kołom, grupom i osobom indywidualnym, które starały się aby Pan Jezus nie był sam w kościele.
Dziękuje wszystkim, którzy uświetnili procesje rezurekcyjną niosąc Chorągwie mimo deszczu.
Bardzo dziękuje za liczny udział w Triduum Całej Służbie Liturgicznej, czytającym, śpiewającym psalmy, Grzegorzowi , naszemu organiście.
Bardzo dziękuje wszystkim , którzy w tym roku włączyli się w przygotowanie czasu Rekolekcji, oraz Wielkiego Tygodnia. Dziękuje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przywiezienie kwiatów i czas trud i pieniądze poświęcone na to aby nasza świątynia tak pięknie wyglądała na święta.
Dziękuje za ofiary na kwiaty do grobu. Kwota w całości została wydana na dekoracje.
Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na KUL.
W piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od pokarmów mięsnych z racji oktawy Wielkanocy.
W tym tygodniu pierwszy piątek. Spowiedź o godz. 17.30.
Pierwsza sobota miesiąca różaniec o godz. 17.00 Nabożeństwo po Mszy o 17.30
Za tydzień niedziela miłosierdzia. Taca przeznaczona będzie na Caritas Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
Gazety Echo katolickie sa wyłożone pod chórem obok wody święconej.
Minął rok od rozpoczęcia przygotowań do Bierzmowania. Rozpoczynamy kolejny. Przypominam o zapoznawaniu sie z treścią katechizmu. Codziennie staramy sie poznać treść jednego zagadnienia. Na 14 kwietnia zaprosiłem na spotkanie z młodzieżą gościa P Edytę Piotrowska , Która prowadzać w diecezji Program „Archipelag Skarbów” Przybliża młodzieży tematykę uczuć i relacji.